| SunriseB a întrebat:

Hello TPU, puteti sa imi recomandati un serial bun, sau chiar foarte bun?big grin Inafara de Pretty little liars, Gossip Girl & Neveste disperate. ofer fundita pentru cel mai bun!

16 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

House MD, Prison Break, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, The Legend of the Seeker, Two Men and a Half, One Tree Hill

| andra1223 a răspuns:

How I Met Your Mother happy E foarte amuzant, are personaje faine si o poveste interesanta.

| xJuliusx a răspuns:

Eu am vizionat primele doua sezoane si un episod di sezonul trei din serialul "Game of Thrones" (Urzeala tronurilor). Imi place la nebunie si abia astept episodul urmator.

| ascovit a răspuns:

Teen wolf
The vampire diaries
One tree hill

| Lionsgate a răspuns:

Incearca ''Jurnalul Vampirilor''

| Lionsgate a răspuns:

Incearca Jurnalul Vapirilor

| alexandra_8523 a răspuns:

The vampire diaries
The secret circle
Supernatural
Arrow
Beauty and the beast (cu ep)laughing
revolution ♥
Imi plac toate ♥ big grin

| Madut21 a răspuns:

Doctor house
californication
skins

| xForSmile a răspuns:

The vampire diaries e un serial chiar bunwinking

| Alisayer a răspuns:

El barco e super cu Mario Casas

| criss94 a răspuns (pentru Alisayer):

Chiar e super happy am vizionat all 3 seasons (inlove) big grin

| criss94 a răspuns (pentru Alisayer):

EL BARCO chiar e super happy am vizionat all 3 seasons (inlove) big grin
THE CARRIE DIARY. (y)

| Rares88 a răspuns:

Suleiman Magnificul straight face

| andriana13 a răspuns:

Violetta am privit doar 41 serii dar seialul are 60. Sper ca te-am ajutat funda?

| aserina a răspuns:

Iti recomandt din tot sufletul seriala the vampire diaries ...este superb si chiar daca la inceput nu am avut incredere in el acum am devenit dependenta!

| GummyGuitarGirl a răspuns:

Dexter