| Anndreass a întrebat:

HELP! am vazut mai de mult un film cu actorul acela blond de a jucat in titanic iera iubitul la fata care a supravietuit iubitu sa inecat... l-am vazut jucand intr-un alt film care era un adolescent de 16 ani si il chema Jim era un jucator bun de bascket dar era totodata un drogat... si mai avea un prieten care il vizita la spital pe nume bobby si inca unu Mike cine imi spune cum se numeste filmul are funda de la minebig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"The Basketball Diaries", cu Leonardo DiCaprio.

4 răspunsuri:
| Anndreass explică:

Multumesc la toti

| Anndreass explică:

Asa ma the basketball diarierolling on the floor

| alexutza01 a răspuns:

Pe actorul ala blond il cheama Leonardo Di Caprio si filmul pe care il cauti (cred) ca se numeste :The Basketball Diaries.

| cati497 a răspuns:

The Basketball Diaries