| AndyTod a întrebat:

Hey! Am vazut un film mai demult și nu știu cum îl cheamă. Era cu un bărbat care ajunge din greșeală la altă familie în ajun de Crăciun parcă. Tipa e pe cale să se mărite cu un afacerist și își da seamă ca locul ei nu e cu el. Apoi îmi amintesc de o scenă când cei doi se întâlnesc la un ceas și ninge. E un film romantic. La sfarsit, ei sunt intr-un magazin (al ei). Afaceristul îi promise tipei ca o ajuta cu magazinul pe care îl tipa nu-l mai putea ține din nu știu ce cauza. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Most Wonderful Time of the Year (2008)?
http://www.imdb.com/title/tt1327788/

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Asta cumva? Surviving Christmas (2004)

| AndyTod explică:

Va multumesc amândurora. Surviving Christmas e de acum pe listă! happy