| SuntFata a întrebat:

Hey cand apare filmul Twilight Breaking Down partea 1 pe net? stiu ca a aparut in cinemauri dar eu vreau sa il vad pe net...cam dupa cat timp apare dupa ce a aparut in cinematografe?

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Dureaza vreo 2-3 saptamani pana apare si pe internet. Daca vrei sa vezi o parte din el te poti uita aici (in italiana):
http://smashing-tech.net/......ie-online/
Momentan il poti vedea la o calitate buna si in intregime doar la cinematograf.

| DonyHD a răspuns:

O sa apara zilele astea dar filmat in cinema si o sa se vada prost. varianta buna (dvdrip) o sa apara peste cateva saptamani sau luni

| d3n1sutz4 a răspuns:

Ieri,18.11.2011 a fost premierea si in cinematografele din tara noastra.Cel putin in Oradea.

| EllaLoveMiley a răspuns:

Pai de obicei apare cam in cateva saptamani... apropo mai bine citeste cartea e mishtoo