| Youknowimright a întrebat:

Hey, cel care are cel mai trasnit raspuns primeste funduoi si restul vuot asa ca cititi pana la capatbatting eyelashes: cei care se uita la naruto shippuu-den, ce credeti ca a gandit sasuke [cand inca era cu orochimaru si s-a intalnit pentru prima data dupa 3 ani cu naruto si sakura] si sakura l-a atacat, eu ma gandesc ca sasuke o iubeste thinking, hai care are imaginatie dati-mi si mie un raspuns happy, mersibatting eyelashes :*

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Ce i-a trecut prin cap lui Sasuke cand Sakura l-a atacat:
"Yeey, de mult asteptam un motiv sa o omor"
Ce i-a trecut prin cap lui Sasuke cand l-a vazut pe Naruto:
"A mai crescut, dar si-a pastrat freza la fel! Treningul arata mai bine. Pare mai puternic. Si are aceiasi ochi albastri superbi, miaaaam. Delicios! Imi vine sa-l iau in brate si sa...sa il rapesc, da! Oare Orochimaru o sa ma lase sa il pastrez? Ia sa ma prefac ca il atac, astia sunt prosti, oricum nu o sa se prinda"

2 răspunsuri:
| MissLaura a răspuns:

Eu cred(sper)ca nu o iubeste pe Sakura fiindca scopul sau este de a-si reintregi clanul si nu are timp de 'iubiri'cat despre ce a simtit atunci cand s-a intalnit ce Naruto, cred ca a fost un sntiment de regasire perca se simtea intr-un fel usurat si parca era intr-un fel acceptat si...chiar nu mai stiu fiindca toate personajele sunt atat de complexe ca nu prea stii ce sa mai zici de fiecare.Dar tu ai vrut un raspuns tasnit de ci pentru Sakura a zis:Mama,asteia nu i-au crescut inca sanii?! iar pentru Naruto:Tot asa de tembel a ramas? Daaa, nu e ca mine, eu sunt TARE.Da eu cred ca asta a gandit. Fundita?

Răspuns utilizator avertizat