| airaad a întrebat:

Hey! Cineva mi-a povestit despre un film cu un univers parelel.In film era vorba despre o fata care a avut un accindent si a murit (sau ceva de genul) si cineva i-a dat sansa de a supravietui intr-un alt univers.Stie cineva cum se numeste filmul? Multumesc atincipat! big grin

3 răspunsuri:
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Stiu un film asemanator cu ce zici tu.FROZEN si nu este animatia aceea laughing Este cu o fata care moare de fapt cu un cuplu din cate imi aduc aminte si nu sunt teleportati in alt univers sunt tot pe Pamant darr mai departe trebuie sa urmaresti filmul.Iti garantez este frumos.

| airaad explică:

Univers paralel* (scuze, ma grabeam)

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru airaad):

Se mai intampla stai linistit.Toti oamenii gresesc.