| CiciFagaras a întrebat:

In ce episod intra Sasuke in razboi in Naruto Shippuuden?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Inca nu si-a facut aparitia (in anime) in razboi, ca si combatant. Dupa cum ai vazut in ultimul ep, este tot cu Itachi si lupta contra lui Kabuto. Dar o sa mai dureze pana cand o sa-l vedem si pe Sasuke luptand pe front, unde se desfasoara actiunea principala.
Cate episoade? Nu se stie, tinand cont ca este posibil sa mai bage si eisoade filler.
Daca nu mai ai rabdare, urmarste povestea din manga. Acolo dejea este activ pe front. mai mult nu-ti pot spune.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca la 280 si ceva... in orice caz este sub 300

| CiciFagaras explică (pentru anonim_4396):

Nu ai inteles la ce ma refer eu.Eu ziceam de al patrulea razboi ninja dupa ce isi face operatia la ochi.

| ryuu a răspuns (pentru CiciFagaras):

Inca nu si-a facut aparitia (in anime) in razboi, ca si combatant. Dupa cum ai vazut in ultimul ep, este tot cu Itachi si lupta contra lui Kabuto. Dar o sa mai dureze pana cand o sa-l vedem si pe Sasuke luptand pe front, unde se desfasoara actiunea principala.
Cate episoade? Nu se stie, tinand cont ca este posibil sa mai bage si eisoade filler.
Daca nu mai ai rabdare, urmarste povestea din manga. Acolo dejea este activ pe front. mai mult nu-ti pot spune.