| Rennata a întrebat:

Hey! in seara asta nu mai incepe iubiri secrete? adica am dat la 19:30 si trebuia sa inceapa dar in lloc de iubiri secrete a inceput m-a facut mama artist!

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

A inceput pe la si 40... happy, uita-te!

9 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

OUU! acum vad si eu! nu stiu ce se intampla... cryingcryingcrying

| BekaaaRebekaaaaa a răspuns:

Nope! Nu mai e. e de marti pana joi..asa parca [joi seara e reluare]

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru BekaaaRebekaaaaa):

Bd. e! Eu chiar ma uit la film!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru BekaaaRebekaaaaa):

Ce le mai infloresti! A inceput!

| BekaaaRebekaaaaa a răspuns:

Ok omule...hoo ca am inteles.straight face

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru BekaaaRebekaaaaa):

Daca nu stii nimic despre programul filmului, ar fi mai bine sa te abtii. Revizuieste-ti vocabularul.

| BekaaaRebekaaaaa a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Asa era ultima data..nu e nevoie sa-mi dai si lectii happy. "Unele oameni e cam nervoasa"