| alexandraplay a întrebat:

de ce e tampenia aia de m-a facut mama artist si nu iubiri secrete? si ce parere aveti despre m-a facut mama artist pentru mine e mare porcarie nici nu stiu de ce o mai difuzeaza

8 răspunsuri:
| Mariusfreek a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine toate sunt niste porcari! Nimic nu merita difuzat, toate reality-show-rile sunt de rahat!

| Metamorphose a răspuns:

Deci să înțeleg că
ÎȚI PLACE IUBIRI SECRETE?
Pfoai de mine.

| alexandraplay explică (pentru Metamorphose):

Da mie una imi place dar nu ma uit mereu mai uit big grin

| Metamorphose a răspuns (pentru alexandraplay):

No în fine. Mnu vreau sa jignesc pe nimeni de aceea nu mai zic nimic. Doar mi se pare o ...realizare fără rost. Oricum. Părerea mea niciodată nu a contat. :* Mersi că mi.ai "răspuns„ la răspuns. Hugs for you! :X

| alexandraplay explică (pentru Metamorphose):

Nu-i nimic chiar conteaza parerea ta conteaza parerea tuturor love struck

| Metamorphose a răspuns (pentru alexandraplay):

:*. Mersi tare mult. Pari o persoană optimistă..Bravo ție! love struck.

| alexandraplay explică (pentru Metamorphose):

Mersi mult si tu pari o persoana draguta love struck :*

| Metamorphose a răspuns (pentru alexandraplay):

Prima impresie despre mine e întotdeauna greșită. Dar no.laughing. Te puuup. happy :*