| AndraDLux a întrebat:

Hey lume, mi-ati putea spune va rog niste filme sau seriale coreene cu gay? M-am cam plictisit de filmele obisnuite ce le vad oriunde si o prietena mi-a spus ca sunt destul de interesante (adica sa vezi 2 baieti super impreuna, nici mie nu imi suna raubig grin ) doar ca nu vreau sa vad orice fel de gay, asiatici sa fie (japonezi, chinezi, tailandezi etc:X)hee hee >>, Help me puppy dog eyes >--Va dau Fundita! :X

6 răspunsuri:
| BSwwatch a răspuns:

Si Google da eroare la o intrebare ca sata, film coreean si neaparat Gay. the ***?! laughing

| AndraDLux explică (pentru BSwwatch):

Unui om ca tine i-ar placea sa vada doua nebune in "haine" stand impreuna pe acelasi pat >.>

| BSwwatch a răspuns (pentru AndraDLux):

Da, asa este, este mult mai senzual sa vezi doua fete care sunt imbracate, "cu perdea', tensiunea si gradul de excitare este mai puternic.Da eu ce n-am inteles, de ce coreene? na ...acum fiecare cu fanteziile lui tongue

| AndraDLux explică (pentru BSwwatch):

Pai asiatici arata mai feminin si nu mi se pare dezgustator daca vad ca unu arata mai feminin si pot sa imi imaginez ca ar fi o fata in caz de posibile neplacerilaughing

| BSwwatch a răspuns (pentru AndraDLux):

laughing

| raluka66 a răspuns:

No regret e un serial coreean si dupa cate am inteles e destul de fain. Il gasesti pe gooddrama.net laughing
Funda?