| AlinILC a întrebat:

Hey, nu îmi amintesc numele unui serial, mă puteți ajuta?
În serial era vorba despre o nava extraterestra care a aterizat pe pământ și noi oamenii am făcut pace cu ei și i-am închis în propriul lor sector. Și după
Ei au început să învețe în școli cu noi ( un grup ales ). Și de aici nu îmi aduc foarte bine aminte știu că se îndrăgostește o fata de un extraterestru al cărui tată decedat a fost căpetenia extratereștrilor... Și cam atât Violet parca o chema pe fata!
Va multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| Teodora888 a răspuns:

Extraterestii de pe Atria( Star crossed) seamana mult cu descrierea ta, doar ca pe fata o chema Emery, iar pe baiat Roman si nu mai stiu daca era fiul conducatorului.

| AlinILC explică (pentru Teodora888):

Iti mulțumesc frumos!
Stiam eu cv cu Atria azi laughing. Iti mulțumesc frumos mult chiar nu îmi mai aminteam numele! Fundiță