| AnnonnyMa a întrebat:

Mi.am facut piercing in nas acum cateva minute si voiam sa intreb in cat timp se va vindeca?
funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O săpătămână dacă nu apar complicații.

| Felys a răspuns:

O sa-ti pice nasul

| DNSK a răspuns:

Se mai fac gauri in nas?!?! asta da. f tare. sa invarti des de el. si sper ca nu e cu punct, ca-l vei taia daca o sa vrei sa-l scoti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai vindecare completa 2 saptamani depinde daca nu il tot sacai si nu dormi cumva pe partea aceea pentru ca s-ar putea sa te doara si nah.happy

| Music4life a răspuns:

Depinde de tine, incearca sa menti zona curata si dezinfectata, mai mult de o saptamana nu ar trebui sa tina rana, daca persista mergi la doctor.
Bafta!

| MirelaMaria1995 a răspuns:

Am avut si eu piercing in nas, si in maxim 5 zile iti trece. Dar sa nu scoti cercelul 2 saptamani, ca se infunda gaura, si va trebui sa suporti iar o gaura in nas