| R_3616 a întrebat:

Acum câteva zile m-am intâlnit cu o persoană pe care o cheamă Raluca. Mi-a făcut câteva poze şi mi-a spus să-i dau email-ul pentru a mi le trimite.Problema e că nu merge emailul...cum as putea să o gasesc?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai unde te-ai intalnit tu cu acea persoana pe care o cheama Raluca? Adica intrebarea e, tu o cunosteai pe acea Raluca? Daca da atunci cred ca problema e simplu de rezolvat, isi face ea tu alt mail si iti trimite pozele, pe mess se mai poate sau stick etc. Dar daca nu o cunosteai atunci invata pe viitor sa nu mai lasi oamenii sa iti faca poze indiferent cum ii cheama.Bafta!

| R_3616 explică:

M-am intâlnit la Bucuresti şi nu stiu nimic despre ea.
Ea are hotmail şi mi-a spus emailul ei... ceva de genul "princesa raluca" happy