| 000Diddy000 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru.
Am vazut mai demult un film, pot spune psihologic, dar i-am uitat numele. Actiunea se petrecea intr-o casa mare. Era o familie cu o fata care avea tulburari mentale sau ceva de genul. Nu vorbea, se comporta ca un animal. A aparut un om la acea casa sa o ajute. Stiu ca fata manca gen bagandu-si mainile in farfuriile tuturor. El a incercat sa o invete sa manance cu lingura. Mama fetei i-a spus ca asa mananca ea. El a cerut o camera pentru el si fata unde sa nu fie deranjati. Stiu ca ii pusese un tort si fata la fel se napustise cu mainile asupra lui. Tatal fetei nu prea era de acord cu acel om crezand ca ii maltrateaza copilul. El incerca sa o invete sa si comunice, ii scria cuvinte in palma cu degetul si i le repeta.
Va rog, am nevoie urgenta de numele filmului.
Finalul era parca cum venea fata, acum mare, la el.
Ofer funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Miihaelaaa a răspuns:

Poate "Black" (2005) dar este indian

| 000Diddy000 explică (pentru Miihaelaaa):

OMG, nu credeam sa-l gasesc. TE IUBESC. TE ADOR. OMG.; w; Multumesc mult!

1 răspuns: