| balu a întrebat:

am vazut anul trecut un film de groaza cu o familie care merge in calatorie cu rulota, desfasurarea filmului petrecandu-se parca in desert.Cand au ajuns in locul unde si-au propus sa ajunga in prima noapte petrecuta niste mutanti urati l-au ars de viu pe cel mai in varsta din familie.Mutantii erau asa din cauza unei ploi radioactive daca imi amintesc. Daca imi spuneti cum se numeste filmu dau fundoi si vot

Răspuns Câştigător
| CeaCuMasca a răspuns:

The Hills Have Eyes?

2 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

The Hills Have Eyes asta e happy
iti recomand pe langa
Shutter din 2004
The grudge
the ring

| Mellyssa999 a răspuns:

Da si eu am vazut filmul e superlove struck se numeste the hills have eyeslove struck