| SmoKeD a întrebat:

Hey tpu.As vrea si eu numele ale unor documentare interesante, dar nu despre lumea animalelor. Funda

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Fahrenheit 9/11(societatea americana dupa" atentate ")
Capitalism a love story(lacunele sistemului capitalism)
Seria Through the wormhole (stiinta, univers)
Apocalypse: The second world war ( cel mai impartial documentar despre al doilea razboi mondial)
Seria The fabric of the cosmos(univers)

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

The Boy Whose Skin Fell Off...l-am vazut demult si pot sa spun ca, desi nu intelegeam mai nimic din el(eram mica) m-a miscat enorm si pana si azi imi vine sa plang cand ascult "Don't Stop Me Now" si ajunge la versurile "..like a tiger, defying the laws of gravity.".
Este vorba despre viata(si moartea) unui barbat, Jonny Kennedy a carui piele cadea, la propiu, si il lasa in dureri groaznice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
CEL MAI FRUMOS DOCUMENTAR DESPRE ROMANIA, ti-l recomand:
http://www.youtube.com/watch?v=ijHBd20B6JM
Te pup!

| jeek0 a răspuns:

Baraka

| popi a răspuns:

Vremea dragonilor
Cine l-a vrut pe Hittler mort?
Mormantul lui Buddha
Hittler contra Americi
Inaltarea crestinismului