| Paul89 a întrebat:

Un film, nu il stiu dupa nume, dar stiu in mare ce se petrece in el, un avion cu cativa pasageri se prabuseste la polul nord/sud si li se termina proviziile si ca sa supravetuiasca incep sa se manance intre ei? multumesc

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Nu stiu daca este asta sau daca era horror film-ul dar cert este ca l-am vazut si eu la TV, il poti viziona aici :
http://www.youtube.com/watch?v=BXqHrBdbsUo

Vizionare Placuta!

| Paul89 explică (pentru Lumine):

Salut, stiu filmul, nu e asta, ala era un pic horror, mersi oricum

| TieN a răspuns:

Yeti: Curse of the Snow Demon...asta e sigur

| Paul89 explică (pentru TieN):

Nu este asta, l-am vazut