| Bogdan009 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul Iphone 4S?( ce nota ii dati? )

6 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Nu sunt nici fan Apple, si nici nu urasc Apple.
Deci, iPhone4s, ce are diferit fata de iPhone 4? Hmm, o camera mai buna, mai mult spatiu de stocare, un procesor nou si programelul ala SIRI.

Daca ar trebui sa aleg intre iPhone4 si 4S as alege 4, e mai ieftin si face acelasi lucru la fel de bine. 4S e o porcarie.

In fine, sunt telefoane mai bune decat iPhone 4S, unul dintre ele fiind Samsung Galaxy S2. E mai ieftin, mai bun, si are pana si display-ul mai mare.

Deci? De ce ti-ai cumpara iPhone cand poti avea ceva mai bun? Doar ca sa fii in pas cu ultima fita?

| Bogdan009 explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Frt nu vreau sa il cumpar am spus sa spuneti ce credeti despre el si ce nota ii dai! :-W

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Bogdan009):

laughing Nu-s specialist ca sa-i ofer note.pentru asta intra pe Gizmodo/Cnet/Engadget. Parerea mea despre 4S e f proasta, insa aia care lucreaza la acele companii stiu mai bine decat mine happy

| selef a răspuns:

Sol.

| HaDeS20 a răspuns:

Nota 10. Din mai multe motive.

1) SIRI!
2) Camera foarte buna
3) Bateria foarte buna!
4) Viteza de lucru
5) E un Apple si asta spune tot!

| Ventilator12345 a răspuns:

E bun. Il am de 2 ani, si pe ici pe colo cu greu mai vad o zgarietura. L-am scapat de zeci de ori si nu s-a spart. Are o camera buna, se misca bine, e un telefon excelent. Ii dau nota 11/10winking