| justroro a întrebat:

Hey Tpu.Pretty little liars again.Deci daca v-ati uitat la ultimul episod din sezonul 3 ati vazut ca cel mai probabil Alison este Read Coat.Intrebarea mea este de ce ar vrea Ali sa le terorizeze asa pe fete.Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Antonia981 a răspuns:

Pai din cate stim lui Alison ii place mult sa joace jocuri si sa minta etc.Deci pentru ea poate fi doar un joc.Saaau s-ar putea ca Ali sa aiba o sora geamana si sa fie ea.Cel putin, asa e in carti.