| anonim_4396 a întrebat:

Hey Tpu...Stici ceva de serialul " Mesaje de dincolo"? Pana acum incepea pe Pro tv la 23 30 dar, acum incepe " Doi barbati si jumatate " :-& thinking

Răspuns Câştigător
| melissaandra a răspuns:

S-a terminat...si eu sunt foarte dezamagita dar din pacate s-a terminat..nu ai vazut ultimul episod in care copilul a salvat lumea si copii aia fantoma au trecut in lumea de dincolo? dai funda ca te-am informat

5 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Stiu si mie imi pare f.rau,s.ar putea sa mai fie pe AXN, dar nu sunt sigura.Parca asta era sezonul 5 oare o sa fie si sezonul 6? Cauta pe net mesaje de dincolo da pe primul site care iti apare si acolo o sa ai toate ep din toate sezoanele. Sper ca te.am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu, dar nu spun...

| stefania98see a răspuns:

S-a terminat sezonul dar dupa ce se termina si sezonul din,, Doi barbati si jumatate" ori da un alt sezon din,, Supernatural" ori da un alt sezon din,, Mesaje de dincolo".Asa fac mereubatting eyelashes.

| camyy99 a răspuns:

Si aveti idee cand se termina sezonu` din " doi barbati si jumatate"?