| Mada96Madutza a întrebat:

Stie cineva in care episod din anime-ul Naruto, Sasuke va pleca in cautarea lui Orochimaru pentru mai multa putere si Sakura isi va marturisi sentimentele pentru el? Dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Episodul 109 din seria Naruto

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Sasuke va pleca in cautarea lui Orochimaru in episodul 109 din anime-ul Naruto.

| Apheleia a răspuns:

Buna,Mada! Asta s-a intamplat in episoadele 110-111.:-?
Uite un link:
http://desenele-copilariei.ro/naruto-episodul-110-111-in-romana/
Sper ca te-am ajutat.

| JohnnyWylde a răspuns (pentru Apheleia):

109 e episodul. In 110-111 deja Tsunade ii trimite pe cei 5 in cautarea lui. Marturisirea sentimentelor se petrece in 109