| AnimeAnnDRa a întrebat:

=)
HEY TPU!
Va uitati la Nauruto`kun? (shippuuden si simplu tongue )
eu iubesc naruto.dar din neplacerea mea apar foarte rar episoade
Am reinceput seria de multe ori m am uitat de multe ori ma rog big grin
sa va pun niste intrebari big hug

1)Asteptati road to ninja?
2)Ce parere aveti despre sasuke(vi se pare gresit ce face p.s. mie nu! dau motive)
3)ati vazut moviurile 1.2.3.4.5?
4)Ino vi se pare folostioare la ceva? nu vreau sa supar pe nimeni dar fara shikamaru-san. nu prea rezolva nimic cu stilul ei happy
5)cei care citesc manga (rar o citesc eu), si cei care se uita la anime ( EU ) cat o mai lungesc astia cu amintirile?
si ultima 6)personaj preferat plus putina argumentatie
fundita la un raspuns bun si asemanator cu al meu
si cum ar zice cineva din anime
Arigato, sau. saionara tongue

Răspuns Câştigător
| Sirzechs a răspuns:

1.Da astept foarte mult filmul.
2.Nu-mi mai place de el acum.Se lasa usor orbit de aparente si nu gandeste decat la razbunarea lui.
3.Da le-am vazut.Al doilea mi s-a parut putin mai slabut dar restul au fost bestiale.
4.Pai chiar daca e nefolositoare acum mai tarziu o sa-si arate valoare, asa cred eu.
Nimeni nu stie cate amintiri or sa mai bage(manga e cu vreo 50 de ep inainte).
6.Naruto,pentru ca niciodata nu s-a dat batut si a incercat sa uimeasca si sa protejeze oamenii care l-au numit monstru.Are o inima mare dovada ca nu lasa pe nimeni in urma(Sasuke).
Cam asta cred eu. happy

| AnimeAnnDRa explică (pentru Sirzechs):

happy Funda happy

| Sirzechs a răspuns (pentru AnimeAnnDRa):

MS mult!
Daca se poate as vrea sa aud si raspunsurile tale la intrebari.happy

| AnimeAnnDRa explică (pentru Sirzechs):

Bine Sa Incep happy

Da Astept road to ninja =) mult
Sasuke deci. hm sincer nu mi se pare asa gresit.practic isi razbuna fratele (parerea mea)
da am vazut moviurile 1, 2, 3, 4, 5 insa 1 nu prea mi a placut am si sarit uneori.
ino nu prea mi se pare folositoare dar daca imi aduc bine aminte cand se luptau cu asuma in episodu` 270 si ceva cred l a salvat pe choji ma rog
5 thinking
6am 3 pesonaje sincer laughing 1) sakura e draguta si puternica si chiar nu se lasa nici ea jos 2)naruto nu se da bautut e puternic happy 3)kakashi e super misto laughing ce pot sa zic
=)

4 răspunsuri:
| Moldovan_Gabi_1990 a răspuns:

1.da astep mult, 2. mie nu mi se pare gresit. 3. da le-am vazut. 4. cam ai dreptate. 5. da cu cat citest mai mult cu atat mai multe amintiri. 6. asa multumes ei sau la revedere.