| LarisutzaMicutza a întrebat:

vreau sa-mi spuneti tot ce stiti concret despre Pretty Little Liars (PLL) sau sa-mi dati site-uri in romana concrete si as mai vrea sa citesc si cartile daca stiti de unde, in afara de biblioteca. Daca ati putea sa-mi mai spuneti si daca este adevarat ca in film, nu in carte Alison nue moarta, ci de fapt sora ei geamana, iar Alison e -A si vrea sa se razbune pe fete? Cel mai bun raspuns si care m-a ajutat cel mai mult primeste funda. In concluzie, vreau sa-mi spuneti, concret, tot ce stiti despre Pretty Little Liars (PLL).

Răspuns Câştigător
| thebamboocea a răspuns:

Uite aici tot ce vrei despre episoade, stiri, cand revine! http://seriale.ro/? s=pretty+little+liars

1 răspuns: