| Musketeer a întrebat:

Nu as vrea sa va spoiler-esc, dar din cate am aflat eu, nu ar fi Ezra adevaratul "A", iar Alison este de fapt moarta, iar cea care se da drept ea este sora ei geamana. Am gasit cate ceva despre Pretty Little Liars, poate va place si voua http://seriale.ro/seriale/pretty-little-liars/.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Este interesant, să știi și parțial chiar este veridic.Adevăratul A nu poate fi Ezra (decât în teorie, iar credibilitatea lui Spencer va fi pusă la îndoială), și decât un A de echipă precum Mona, mai bine lipsă.Și mai este adevărat că Alison are o soră geamănă, acum, care este situația exactă, dacă Alison este moartă cu adevărat sau nu, depinde de propria-ți perspicacitate. Edificatoare au fost 2 ep.în acest sens, zic eu, și din care pot fi trase niște concluzii. Unul din episoade este 16 Close Encounters, iar al doilea, episodul noir, 19 - Black-and-White.

| Musketeer explică (pentru faramatania):

Cert e ca vor urma episoade extrem de interesante in care ni se vor dezvalui foarte multe lucruri. Nu avem decat sa asteptam sa apara noi episoade sau sa ne apucam sa citim cartile.

| faramatania a răspuns (pentru Musketeer):

Ne-am obișnuit și vom aștepta și noi episoade, o alternativă pe cât de populară, pe atât de comodă și comentarii, evident.

| Xeroxhsadjhasd a răspuns:

Alison traieste si nu numai Ezra este A. Exista o echipa.