| MiSeSpuneTyna a întrebat:

Hey voi! Am vazut acum cativa ani un anime despre o fata care a fost omorata de niste teroristi si apoi i-au ars casa, iar ea a devenit un fel de spirit malefic care omora oameni parca, nu mai stiu exact. Daca stie cineva despre ce am vorbit aici il rog sa ma ajute. Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Isa0w0Chan a răspuns:

Nu stiu exact.Nu prea imi plac anime-urile de genul.Totusi...ceva asemanator e Hell Girl.

4 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Cumva, The Grudge? ..seamana izbitor.

| GabiiHaș a răspuns:

Nu exista spirite.sa nu crezi niciodata barfe de genul asta.

| ピンク a răspuns (pentru GabiiHaș):

Este vorba despre un anime, adica o serie animata japoneza creata dupa un manga (banda desenata)

| Dodotu a răspuns:

Hell Girl? Sau Elfen Lied...