| RedLove a întrebat:

Din pariu cu viata, Ioana moare? Adica nu e ea in rolul principal, credeti ca moare?

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Nu moare e doar pentru suspans ca sa te faca sa mai vrei sa te uiti fundita puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Daca moare Ioana moare si filmul.

| Anonymus314 a răspuns:

Nu moare(nu citi asta: da-ti)

| tenshi261 a răspuns:

Nup nu moare.winking

| Alecsoo a răspuns:

Coincidenta si pe mine ma cheama popa ioana ...si da. sunt de acord cu VampireDidiLuvU :vrea sa te tina in suspans ca sa te mai uiti

| GeorgianaCernic a răspuns:

Uhhhh ce bine daca murea Ioana murea tot filmult ca doar personajele principale sunt Ioana, Andrei si Ancuta.

| SuperDuperCool a răspuns:

Nu cred ca moare, adica s-ar termina prea repede.

| CassyFrumusik13 a răspuns:

Nu moare doar ca intra in stop cardiac dar la un momendat o salveaza medicii...happyhappyhappyhappyhappy

| 147258369369258147 a răspuns:

Nu cred ca moare ca acum a descoperit si mara ca este ficasa si ai dreptate este in rolul principal si nu ar mai avea farmec serialul fara ea!