| Marilenaoficial1 a întrebat:

Vreau să privesc un film dar nu știu cum se numește.
Țin minte că era ceva de genul: erau 3 sau 5 frați cu superputeri și foarte drăguți. Într-un oraș a venit o fată și unul dintre cei 3 sau 5 frați sau îndrăgostit de ea. Îmi mai amintesc că ei au sărit de pe o stâncă și au ajuns la o petrecere (Nu știu exact).

5 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

I am number four?

| Marilenaoficial1 explică (pentru WhiteLife):

Nici i am number four nu e

| GuitarFAN a răspuns:

E film sau serial nu stiu dar daca e serial era unu pe disney se numea copii bionici forta de elita

| Alexuţ02 a răspuns (pentru GuitarFAN):

Sigur nu este Copiii bionici că l-am văzut și eu acum ceva ani și știu că fata aia era deja în echipă și mai avea încă doi cu ea + băiatul acela negru

| Marilenaoficial1 explică (pentru GuitarFAN):

E film și nu e copiii bionici