| Denisseq a întrebat:

Hilaughing am nevoie de ajutorul vostru . cine stie un site sau filme ( comedie , groaza, etc ) pentru telefon (format 3gp) ?

1 răspuns:
| pYv a răspuns:

Nu prea se mai ocupa nimeni de filme in format.3gp pentru telefon s-a smecherit si lumea cu iphon-uri si android si uploaderii pun filme in formate.mp4 ...se gasesc foarte multe filme de actualitate pus-e pe trackere cum ar fi xplor toate genurile l-a fel ca pentru pc la cel mult 1 saptamana gasesti filmul convertit in.mp4 pentru.3gp sfatul meu este sa ti-le convertesti singur/a ca nu isi mai bate nimeni capul cu ele.SAlooot