| InUtZaaa a întrebat:

Hi TPU am si eu o intrebare:d Cum se termina filmul SAGA AMURG?Cu ine va ramne Bella cu Edward sau Jack?Eu sper ca cu Jack:X imi place foarte mult de el:X

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

Bella va ramane cu Edward, iar Jake isi va gasi sufletul pereche care va fi chiar fata Bellei, Reneesme.

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Bella va ramane cu Edward, iar fiica Bellei, Renesmee, va fi sufletul pereche a lui Jacob.

| Scarlett011243 a răspuns:

Ce intrebare prosteasca normal ca cu EDWARD (frumusete adevarata)
Jake ramane cu Nessie (Reneesme)

| InUtZaaa explică (pentru Scarlett011243):

Asta e parerea taphbbbbt si daca ti se pare prosteasca intrebarea trebuia sa nu raspunziwinking fiecare pune ce intrebare vrea...

| Scarlett011243 a răspuns (pentru InUtZaaa):

Vorbeam ca tu stii cu cine ramane adica cu Edward, intelegi?

| InUtZaaa explică:

Naspa final mie imi placeau sa fie Bella si Jack impreuna se potriveau nu cu uratul de Edward...big grin

| miln a răspuns:

Pai in zori de zi partea 1 se casatoreste cu Edward

| lety93 a răspuns:

Ramane cu Edward si Jack se indragosteste de fiica Bellei cu Eduard-cel putin asa ii in carte