| unangeaveccoeurcasse a întrebat:

am si eu o intrebare, in twilight, in partea 4, de ce are ochii rosii bella? din cate stiu eu are ochii rosii doar vampirii care manaca oameni. sau mansel, va rog lamuriti-ma funda+vot

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Are ochii rosii pentru ca toti vampirii nou-nascuti ii au rosi deoarece mai au inca sangele lor uman in organism. Vanand doar animale, culoarea rosie o sa dispara si o sa se transforme in culoarea caramelului, dar dureaza putin pana o sa se intample acest lucru.

7 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Toti nou-sacutii au ochii rosii.De fapt toti vampirii care beau sange uman.In fine, unde ai vazut tu ca avea ochii rosi. Daca intr-o poza sa nu te increzi in ea caci sunt modificate in photoshop de fani.
Uite aici o poza originala:
http://wambie.com/......-5686.html

| ICanSeeAll a răspuns:

Probabil pentru ca e un vampir nou.

| BeautifulAngel a răspuns:

Pai...cum in partea a 4 a ea va fi vampir, va fi ca in partea a 3 a un nou nascut si o sa aiba ochii rosii pentru ca o sa vrea sa bea sange, mai pescurt o sa ii fie foame(de sange)laughinglaughing)
Funda?batting eyelashes

| ShadowGuitar a răspuns:

Pentru ca e s-a transf.in vampir!laughing

| filipromina a răspuns:

Pai toti nou nascuti au ochi rosi pentru. ca inca mai au putin de sange uman iar din momentul in care va bea sange de animal ochi rosi vor disparea si vor aparea niste ochi ca asi vor schimba culoarea dar nu in rosu dar pana ce ochi nu vor mai fi rosi bella va avea o sete foarte mare de sangele uman

| PinkBubble a răspuns:

Partea 4 adica... zori de zi?:o
Nu Stiam ca oo aparut:O:O:O

| PinkBubble a răspuns:

Daca o aparut baga siteul
si am citit cartea
de fapt orice vampir are ochii rosii si ea a fost transformata de edward smug deci e normal sa aiba ochii rosii