| PaPi a întrebat:

O intrebare pentru iubitorii Twilight: Va deveni Bella vampir in cele din urma?

Răspuns Câştigător
| TorenT a răspuns:

Dap. Atunci cand va fi pe moarte. In cartea a patra Bella si Edward se "iubesc" si ea ramane insarcinata. Pe la mijlocul cartii ea va naste o fetita pe jumatatate om si pe jumatate vampir(de care se va indragostii Jacob). Nu va supravietuii ca om nasterii asa ca Edward o "schimba". In orice caz, povestea devine foarte frumoasa in cele din urma si chiar o sa merite toate clipele.

6 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

De ce nu ai citit/citești cărțile?
Mai precis, ultimul volum „Breaking Dawn" să afli singur/ă?

| Elena010 a răspuns:

Da! O va transforma Edward, deoarece aceasta va fi in pericol de moarte atunci cand o naste pe fetita lor, Renesme :*

| victtor a răspuns:

Nu sunt chiar cel mai mare fan dar imi place, dar eu nu cred ca asa cum e ea se face toata istoria, daca se transforma o sa devina plictisitor...

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Da.pentru ca va ramane insarcinata, si copilul (fetita) creste foarte repede si ii rupe coaste si alte oase bellei.ca sa nu moara ii injecteaza edward venin in inima si devine vampir.happy

| DeeDee_1845 a răspuns:

Da,va deveni.In cel de'al patrulea volum al seriei,numit "Zori de zi", Bella va ramane insarcinata, iar copilul pe care'l poarta va fi jumatate om-jumatate vampir.Nasterea sa va fi una foarte periculoasa si'i va pune Bellei viata in primejdie. Edward o va transforma in vampir, pentru a o salva. Sper ca te'am ajutathappy.

| Lussy2 a răspuns:

Da bella va decenu vampir dupa ce va naste o fetita, fundita?