| Maralianna a întrebat:

Hi TPU! Este adevarat ca klaus din the originals va fi impreuna cu cami? A vazut altcineva un triler mai precis decat cel promo?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

O să fie amândoi împreună dar nu acum, probabil la sfârșitul serialului. Deși, s-a speculat că în primele episoade din sezonul viitor vor fi împreună.

1 răspuns:
| DarkVampiress a răspuns:

Nu stiu sigur, dar, din cate se observa si in serial, lui Klaus ii place de Cami, si invers, dar eu sper sa fie impreuna pentru ca le sta foarte bine. :*