| RautateaTa a întrebat:

Hi TPU, stie cineva cind iese a 10-a serie(sezonul 3) din jurnalele vampirilor(the vampire diaries)? funda!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

A aparut deja :
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Vampire_Diaries_(season_3)
*nu s-au terminat toate episoadele...dar de aparut, a aparut deja *

5 răspunsuri:
| dinulia94 a răspuns:

06.01.2012 happy

| dinulia94 a răspuns:

Din cite am inteles in timpul filmarilor nina dobrev a avut o trauma la cap si de aceea...

| RautateaTa explică (pentru dinulia94):

Sarmanica...sper sa fie totul bine. merci de informatie...*

| dinulia94 a răspuns:

Cu placere happy

| RautateaTa explică:

;( nu cred ca rezist pina atunci...indeosebi in modul cu care s-a terminat a 9-a serie! stiti de ce au facut asa pauza mare? doar pe saptamana iese cite o serie?