| Flory200 a întrebat:

Ce faceti?
Stie cineva daca va mai fi sezonul 4 din "The vampire diaries"-Jurnalele vampirilor?big grin... Daca stiti sigur, siguri dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| InnaaYY a răspuns:

Da.Apare in septembriehappy

9 răspunsuri:
| InnaaYY a răspuns:

Fundita?puppy dog eyes

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Apare in septembrie 2012! Se spune ca va mai avea tot 22 de episoade, dar nu sunt sigura

| Ana22229 a răspuns:

Pai nu ma uit da daca afli spune-mi si mie si pe prog e sau e ce site sa ma uit si eu

| InnaaYY a răspuns (pentru Ana22229):

Uita`te pe vplayhappy[trebuie cont dar sunt mai multe seriale]. Dupa ce iti faci cont dai la colectii si cauti "The vampire diares"happy

| Flory200 explică (pentru Ana22229):

Cauta pe Vplay.Dar trebuie sa iti faci conthappyPoti vedea sezoanele 1, 2 si 3... Sper ca 4 sa apara!tongue.Si am o presimtire ca o sa aparabig grin

| Ana22229 a răspuns (pentru InnaaYY):

Mersi