| ÐiÐi a întrebat:

Hiii :"3. Cine stie cum senumeste filmul ala : incepea cu fata si atatal care se intorc sa renoveze vechea lor casa. Fata e vizitata de o veche ``prietena`` iar ea nu o cunostea deloc i se parea totul ciudat. Apai prietena pleaca iar incepe tortura pentru biata fata, ea este torturata de tatal si unchiul ei care o fac sa creada ca sunt fantome si oameni rai in casa ( tatal este aproape ``omorat`` de catre ``fantome`` de fapt nu are nimic numai o sperie pe fata) toate astea ca sa isi bata joc de ea pentru ca atunci cand era mica NU AM INTELE CE S-A INTAMPLAT, oare au agresat-o in acel sens? nail biting Iar fata aia se pare ca era doar o ``iluzie`` era spirulu ei cum ar veni presupun thinking ca tot aparea si disparea ca o ``holograma`de fapt fantoma iar tatal ei i-a aratat o poza in care e fata aia. si nu am inteles erau niste poze cu ea nu stiu cum. Ma lamureste si pe mine cineva?

*Funda big grin

1 răspuns:
| 7639781254 a răspuns:

Filmul ala este cu adevarat tampit. Nici eu nu am inteles mare lucru. Se numea Silent House.