| Cookiee9712 a întrebat:

Credeti in fantome? raspundeti sincer straight face am impresia ca o fantoma e in casa mea si nu glumescstraight face

Răspuns Câştigător
| razvan1305 a răspuns:

Da, fantomele e3xista sa dovesdid stiitific, dar e greu sa dai d ele. fii serioasa dc tear bntui, sfinteste casa parerea mea. nai de unde stii o fi murit cineva acolo si nastraight face

8 răspunsuri:
| AndraAlexaLove a răspuns:

De unde sti?
Ai vazut-o sau ai patit ceva?

| Bobolina125 a răspuns:

Asculta... Stiu ca ideea ca fantomele "exista" este foarte inspaimantatoare. Te inteleg. Si eu cand eram micuta credeam in ele, dar am incetat sa cred de mult timp. Presupun ca esti de religie crestina, nu? Daca esti, atunci amintesteti ca aceasta religie clar "ne spune" ca niciun suflet nu bantuie pe pamant, ci merge mai departe, in rai sau in celalalt loc, dupa cum decide Dumnezeu. Nu cred in fantome. Raspuns sincer. Ai grija de tine si nu iti mai fie teama. Totul va fi in regula. happy

| Noname69 a răspuns:

Lollaughing fii serioasa!

| Bradster a răspuns:

Poti detalia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu nu am crezut pana pe 21 decembrie 2010, eram intr-o scara de bloc la pritena mea si cu inca 4 prieteni si faceam noi poze si le-am marit eu din greseala si am surprins fantome.la prietena mea in brate statea un copil, lana mine statea moartea, iar l ceilalti oameni spanzurati

| cookie09 a răspuns:

Bai, tu nu esti normala? cum sa ai o gandire asa de exagerata? straight face. chill draga. oh go on nu ai vazut bine. oh go on. astea-s doar niste porcarii. oh go on

| pinkysun a răspuns:

Eu cred...si mi-e frica de ele.

| momotoiu a răspuns:

La mine in casa a fost un om care o iubea pe doamna de pian si ea sa calugarit si el s-a spanzurat! laughing si de atunci se aude numai melodii de mozart in pod la pian si eu ascult si este foarte frumoasa cum canta acel domn