| dragutzairina a întrebat:

O colega de-amea(13 ani) a avut ieri dupamiaza un accident de masina si a murit!:((.Statea sa treca strada spre casa ei,a trecut printr-o coloana de masini si fara sa vada masina care venea, a fost izbita. Uitati aici linkul cu stirea http://www.reporterntv.ro/......nei-masini Aveti idee daca ar avea vreo sansa sa intre la puscarie soferul? :(( :(( Dau Funda!:(( (Scuzati categoria)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic nu a fost vina lui, in orice caz ii face dosar penal pentru ucidere din culpa si primeste inchisoare cu suspendare daca este gasit vinovat

| wolder a răspuns:

Nu cred ca va face puscarie, fiindca nu a fost vina lui, el practic nu a vazut-o

| Morphines a răspuns:

Condoleanțe familiei.
Orice este posibil în lumea asta, deci da.

| LivingLouder a răspuns:

Cel mai probabil o sa ajunga, dar familia ar trebui sa ceara daune morale pentru toate peste cate au trecut.
Condoleante.

| ChrisWayne a răspuns:

Crezi ca daca face puscarie i unge cu ceva la suflet pe parintii care au pierdut-o? multi fac rau dar nu sunt pedepsiti, acum legea nu mai pedepseste raul ci binele.