| MCRgurl a întrebat:

Imi poate explica cineva filmul "Requiem for a dream"? Care sunt dependentele lor?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ce anume nu ai inteles? mi se pare foarte clar. l-am vazut acum cativa ani dar imi amintesc ca erau depedenti de droguri, inclusiv mama ca si pastilele de slabit sunt droguri, un fel de amfetamina.

| MCRgurl explică (pentru BiuL):

N-am explicat cum trebuie ca mi-era somn.Eu,mai exact nu am inteles ce se intampla cu Tyrone.Stiu ca ei toti platesc pentru dependentele lor. Fata a trebuit sa se prostitueze fiindca nu mai aveau bani de droguri, iar la sfarsit...mama era dependenta de slabit (sau sa ajunga la show-ul ala) si la sfarsit ajunge in spital, iar Harry, care folosea ace nesterilizate pentru heroina s-a infectat si au trebuit sa-i taie mana.Dar cu Tyrone ce se intampla?

| BiuL a răspuns (pentru MCRgurl):

Nu e tot una ce se intampla cu ei cu ce dependete au ei :p nu mai stiu exact, l-am vazut acum cativa ani, din cate imi amintesc negrul era arestat.

| fuzzer a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url

Priveste cu atentie traileru si iti vei da seama.