| AvatarPanda a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un film de animație de pe Netflix? Nu trebuie să fie neapărat de pe Netflix, doar să fie un film bun, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| DrMihailoviciS a răspuns:

Dacă îți place ceva mai copilăresc, îți recomand,, Turning Red", are acțiune, amuzament, tristete, veselie, tot ce trebuie.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De pe Netflix am vazut :

Inside Job (2021-2022)
Castlevania (2017-2021)

Ambele sunt animatii insa se adreseaza unui public adult!

| Violleta2022 a răspuns:

Gasesti pe Netflix un producator japonez de desene animate, cu povesti minunate, ale acestui Studio GHIBLI

https://www.netflix.com/au/browse/genre/81227213

Absolut toate filmele produse de acest studio sunt foarte frumoase!

| VoidEternal a răspuns:

Blue eye samurai.

| TheGentleman a răspuns:

Samurai Jack pe HBO Max

A christmas carol pe Disney+ cu Jim Carrey

| adryang78 a răspuns:

Mulan
Cum să îți dresezi dragonul
Balto

| MrAM a răspuns:

Depinde acum si ce anume te pasioneaza in materie de animație.
Pe partea de actiune si storyline personal pentru mine as merge cu asta, fiind favoritul meu
https://youtu.be/MhKyFMKVtBk?si=fvjlfpseP6znHfDe

Dupa care mai ai si seria de filme cu naruto, asta daca te pasioneaza anime-urile/manga.
Ai si episoade cat si film din demon slayer ssmd. Dupa cum am spus, depinde ce iti place.