| Mihaelutza97 a întrebat:

Imi puteti da un link bun pentru Spring Breakers Online Subtritrat cu Selena Gomez?
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| xXAlphaXx a răspuns:

Eu raspund pentru. funde atat! Ma *** pe el! Eo vreau doar fundalaughing

7 răspunsuri:
| JustMe34 a răspuns:

Tu nu stii sa cauti? La ce ai maini? Cum o sa te descurci in viata daca nici asta nu stii sa faci? Copil facut de-am pixu.

| JustMe34 a răspuns (pentru xXAlphaXx):

Nasol.Nu-s cine stie ce funde si fundele astea!

| RedheadOnTheRun a răspuns (pentru JustMe34):

rolling on the floor Genial raspuns. Auzi tu. de-am pixu laughingrolling on the floor

| Mihaelutza97 explică (pentru JustMe34):

Draga, cauta, si ai sa vezi ca, desi in descriere zice ca are subtitrare, nu are! Si nu am de gand sa iti ascult tie jignirile de mahala! Daca eu sunt facuta de-an pixu, tu cum esti? De-an tampitu/tampita?

| JustMe34 a răspuns (pentru Mihaelutza97):

Haha.Ai vrut sa fi smechera ca mine da nu ti-a iesit happy "de-an tampitu"-copie nereusita ce esti :*

| xXAlphaXx a răspuns (pentru JustMe34):

Eu raspund pentru. funde atat! Ma *** pe el! Eo vreau doar fundalaughing

| RalucaTyan a răspuns:

Momentan filmul nu a aparut.