| Gray77 a întrebat:

Buna TPU: Imi puteti recomanda cateva animeuri? Inafara de : Inuyasha,Yu Yu Hakusho,Bleach, astea le-am vazut si fara Naruto,big grin

5 răspunsuri:
| Kr5 a răspuns:

Dragon Ball
Dragon Ball Z
Dragon Ball GT
Aatar:the last airbenders
Avatar:the legend of kora
Samurai X

| Gray77 explică (pentru Kr5):

Am vazut toata seria Dragon Ball, Z, GT si filmele

| Pastram?DeElefant a răspuns (pentru Kr5):

Cele mai tari animeuri!

| iMaDreamer a răspuns:

Iti recomand tot ce a iesit din mainile lui Hayao Miyazaki sau aproape tot: Lupin III part 1, Lupin III part 2, Lupin III The Castle of Cagliostro (in cazul asta te poti uita si la Lupin I si II chiar daca nu ii apartin), 3000 Leagues in Search of Mother, Anne of Green Gables, Sherlock Hound si Future boy Conan.

Dar iti recomand si unele din filmele lui (animate) : Castle in the Sky, My Neighbor Totoro, Whisper of the Heart, Spirited Away, Howl's Moving Castle, Tales from Earthsea, Ponyo, The Secret World of Arrietty, From Up on Poppy Hill.

Vizionare placuta big grin

| iMaDreamer a răspuns (pentru iMaDreamer):

Daca te uiti la ele, astept parerea ta.