| Dyana_2608 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste filme cu adolescenti? Dar nu filme gen american pie. Vreau sa fie si comedie si dragoste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kick-Ass
John Tucker Must Die
Mean Girls 2
Camp rock 1 si 2
Stardust
Taking 5
Sex drive
Dance flick
Flipped
16 wishes
Fired Up
17 Again
You again
Post grade
I love you, beth cooper

4 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

The House Bunny,Mean girls,Love don’t cost a thing,Cruel intentions,She’s all that,Boys and girls
Just my luck, New York Minute,

Not another teen movie, Down to you,

| jeki45 a răspuns:

Sky High.

| X_6706 a răspuns:

Http://www.filmoteca.ro/filme/gen-adolescenti

Din acestea cele mai tari pe care le-am vazut au fost : Wild Child, Boy girl thing, The perfect man.in principal cele cu Hilary Duff cred ca o sa iti placa foarte mult.

| machemarius a răspuns:

Poti incerca aici http://rplay.ro.Ai 2 variante ori s-a downloadezi filmul ori sa-l vezi online.Mult noroc.