| Mashiro a întrebat:

Imi puteti spune un anime romantic? Cu un baiat dragut si o fata care nu isi da seama ca o place? De exemplu Special A si kaichiu a maid-sama

Răspuns Câştigător
| ρinkie a răspuns:

Incearca lovely complex thinking

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

- Kimi ni todoke;
- School days (are un final suuperhee hee )

Vizionare placuta!

| AngelsPride a răspuns:

School days ( e superb dar nu pentru copii sub 15 ani ), Ef a tale of memories si Ef a tale of melodies ( opere de arta) dupa ce vezi oricare din acestea cautama....lista de school life anime e foarte mare...

| AngelsPride a răspuns:

School Days si Ef a Tale of memories/melodies (sunt 2 legate intre ele )