| AlexForEver a întrebat:

Imi puteti spune un top 10 jutsuri naruto?(shippuuden, in general)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cam cum cred eu laughing

Locul:

1. Edo Tensei
2. Tehnica aceea a lui Tobi de a trece prin obiecte
3. Rasen-Shuriken
4. Amaterasu
5. Susano'o
6. Bomba bestiei cu cozi
7. Cele 8 porti ale lui Guy
8. Chidori Eiso
9. Genjutsul lui Itachi
10. Convocarea (Atunci cand cheama pe Gamabunta, etc...)

Cam astea laughing S-ar putea ca Amaterasu sa fie pe locul 3, inca nu stiu daca ar putea sa fie mai puternic ca Rasen-Shurikenul tongue

1 răspuns:
| TaviRandom a răspuns:

Rasen suriken e pe locul unu findca in afara de el si de bomba bestiilor cu cozi nu mai e nimic asa puternic si distructiv,mai e misto summon jutu, edo tensei, lama cidory a lu sasuke, susano(armura aia a celr din uciha)maie chestia aia ca o armra dn fulcgere a lu raikage, era sa uit de tehnica aia ce o folosea pain cu ch si acum o foloseste madara(alias tobi) si mai imi place jusu ala cu bolovani a lu kage-le ala batran din satu pamant..cam asta e tot ce o fost epik