| AliinaSomerhalder a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum se termina sezonul 1 din Glee? Quinn o sa spuna ca e copilul Puck sau o sa spuna in continuare ca e al lui Finn? Rachel ce o sa faca? O sa ramana cu Finn? Ce se intampla cu clubul de muzica.
Va rog mult spuneti-mi de sezonul 2. Ce o sa se intample, pe scurt. Va rog mult de tot. Funda! ♥

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Inainte de finalul sezonului va afla Finn ca nu este el tatal, Q va naste, copilul va fi adoptat de Shelby, mama biologica a lui Rachel si New directions vor pierde sectionalele.In sezonul 2 vor ajunge la New York, Kurt se va muta de la McKinley, va avea un iubit, Santana si Brittany vor incerca sa fie impreuna.Si multe altele, dar mai bine uita-te sa aflii.

1 răspuns: