| AliinaSomerhalder a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum se termina sezonul 1 din Glee? Quinn o sa spuna ca e copilul Puck sau o sa spuna in continuare ca e al lui Finn? Rachel ce o sa faca? O sa ramana cu Finn? Ce se intampla cu clubul de muzica.

Va rog mult spuneti-mi de sezonul 2. Ce o sa se intample, pe scurt. Va rog mult de tot. Funda! ♥
Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| bbbianca a răspuns:

Rachel isi da seama ca bebelusul lui Quinn este al lui Puck si spune la toata lumea. Dupa aceea Rachel se cupleaza cu Finn. Pe la sfarsitul sezonului Quinn naste o fetita careia ii da numele de Beth si care o da spre adoptie mamei biologice a lui Rachel.
Glee pierde la regionale/sectionale (nu mai stiu la care) dar lui Sue ii se face mila de ei si il convinge pe director sa le mai dea un an. Asta se intampla in sezonul 1.
In sezonul 2 ajung la New York la nationale dar le pierd pentru ca Rachel si Finn se saruta pe scena. Altfel pe parcursul sezonului toti se cupleaza cu diverse persoane si cel mai interasant e Kurt care isi gaseste un iubit - Blaine. Funda? happy

1 răspuns: