| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune-ti personajele din teresa.

Răspuns Câştigător
| cRISS_5944 a răspuns:

Aarón Díaz- Mariano Sánchez Suárez
Angelique Boyer -Teresa
Alejandro Nones -Paulo
Alejandro Ávila -Cutberto
Óscar Bonfiglio - Héctor Alcázar
Gloria Aura -Patricia
Eduardo Carabajal- Dario
Daniel Arenas- Fernando
Ana Brenda Contreras -Aurora
Joana Brito-Nachita
Juan Sahagun- Ramón
Raquel Olmedo -Oriana
Margarita Magaña-Aida
Felicia Mercado -Genoveva
Fabiola Campomanes -Esperanza
Fernanda Castillo -Luisa de la Barrera
Cynthia Klithbo-Juana
Isabella Camil- Paloma
Dobrina Liubomirova-Mayra de Cáceres
Manuel Landeta -Rubén
Mar Contreras- Lucía
Patricio Borghetti- Martin
Luis Fernando Peña-Johnny
Juan Carlos Colombo-Armando
Elena Torres-Magda

sper ca ti-am fost de folosbig grin

pentru FuckRulesFollowDreams : este un simplu forum si trebuie tratat ca atarehappy. Daca nu te intereseaza nu raspunzi.

4 răspunsuri:
| RazvyP a răspuns:

Angelique Boyer, Aarón Díaz, Sebastian Rulli, Ana Brenda Contreras, Margarita Magaña, Manuel Landeta, Fabiola Campomanes, Raquel Olmedo, Cynthia Klitbo, Silvia Mariscal, Jéssica Segura, Fernanda Castillo, Juan Carlos Colombo, Alejandro Ávila, Óscar Bonfiglio, Felicia Mercado.
Astea sunt toate. Funda?

| Elise_1052 a răspuns:

Angelique Boyer, Aarón Díaz, Sebastian Rulli, Ana Brenda Contreras, Margarita Magaña, Manuel Landeta, Fabiola Campomanes, Raquel Olmedo, Cynthia Klitbo, Silvia Mariscal, Jéssica Segura, Fernanda Castillo, Juan Carlos Colombo, Alejandro Ávila, Óscar Bonfiglio, Felicia Mercado

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Ce`i cu tine fata? esti silly? Cum adica: "Imi spuneti personajele din teresa"?! Da` ce *** mai vrei? Flori?

Puteai sa spui si tu " Salut! As vrea si eu sa stiu care sunt personajele din teresa. Ms"

Se vede ce "aerata " esti.hai pa!

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Pentru cRISS

te-am intrebat ceva?laughing