| florin96ak47 a întrebat:

Imi spuneti scurt despre ce e vorba in filmul The Godfather (cel cu mafiotii)? Dau funda!

Da, da ma pot uita, stiu asta, abtine-te daca vrei sa comentezi ceva de genu.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lupta pentru teritoriu si bani, ameninta magazinele cu moartea proprietariilor daca nu le plateste protectia la mafioti si daca cineva ii ataca ei intervin. Sant 2 benzi mafioate care se lupta intre ele si nasul pana la urma stii ce pateste, moare apoi un tanar vitto scaletta cauta razbunare omorand tot grupul rival.