| Gimmy97 a întrebat:

Este GodFather chiar atat de bun? Si poate cineva sa-mi explice filmul pe scurt?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este vorba despre viata unui "tata" al mafiei.

| Gimmy97 explică (pentru Bula):

Hm. suna plictisitor

| Bula a răspuns (pentru Gimmy97):

Este un film capodopera, dintre cele mai bune facute vreodata.
E adevarat, nu este pentru copii, e nevoie si de oarecare experienta de viata pentru a-l intelege.

| peperonies a răspuns:

La sfarsit mor toti.

| Eduard619 a răspuns:

Http://www.mediatarget.ro/arta-plus/filme/the-godfathernasul-sua-1972-1990/ uite aici daca te intereseaza povestea filmului.

| Crista456 a răspuns:

Buna!
Da,dupa mine este in top 3 filme ever, de ce sa iti povesteasca cineva filmul?
Uita-te si iti garantez ca nu vei regreta big grin