| AleMikaelson1997 a întrebat:

In ce episod din Tvd apare Klaus? Dar gen nu ca Joseph, ci in corpul lui Alaric. Vreau sa reiau acele episoade si n-am chef sa ma uit la toate pana dau de ele

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

In episodul 60 urmare din episodul 61. Pe cine dracu intereseaza genurile tale si porcariile astea?

| Eyona a răspuns:

In sezonul 2 episodul 17 apare Klaus sub forma lui Alaric pentru prima data. Cand o rapeste pe Elena iar ea se trezeste la sfarsitul episodului in casa lui Klaus*Alaric*